Alior Bank przebija BZ WBK i jest skłonny zapłacić nawet 600 zł za założenie konta i polecanie banku

Walka o klientów nabiera tempa. Maciej Samcik dziennikarz ekonomiczny „Gazety Wyborczej” poinformował na swoim blogu o nadchodzącej promocji Alior Banku. Jest wielce prawdopodobne, że w czwartek 29.04 Alior Bank ogłosi promocję, w której będzie wypłacał po 50 złotych miesięcznie przez okres od czterech do dwunastu miesięcy osobom zakładającym tam konto. Ciekawe są dodatkowe warunki promocji. Kont będzie tylko 10 tysięcy:

Premie zostaną przyznane 10 000 (dziesięciu tysiącom) Uczestników, którzy jako pierwsi spełnią warunki Promocji, wymienione w § 2 ust. 1 i 2, przy czym decyduje kolejność założenia Rachunku zgodnie z § 2 ust. 2 pkt. c).

Trzeba do końca maja zarejestrować się na stronie banku gdzie dostępny jest także regulamin i do końca czerwca założyć w Aliorze konto osobiste.

Na konto trzeba przelać wynagrodzenie, stypendium, rentę albo emeryturę i zapłacić co najmniej raz kartą wydaną do tego konta. Jeśli spełnimy te warunki to otrzymamy co miesiąc przez cztery kolejne miesiące po 50 złotych. Jeśli chcemy otrzymywać więcej to musimy polecić konto innym. Otrzymamy wtedy wydłużenie wypłat 50 złotowych o dodatkowy miesiąc za każdego dodatkowego klienta.Tak więc jeśli uda mi się namówić dodatkowe osoby mogę przedłużyć wypłaty aż do roku a wiec zarobić aż 600 złotych. Bank zostawił sobie również bezpiecznik w postaci zapisu regulaminu, żeby klienci nie odpłynęli za szybko:

W przypadku wypowiedzenia umowy Rachunku przez Uczestnika w terminie do 31.12.2010 r., Organizator pobierze od Uczestnika opłatę w wysokości sumy wszystkich wypłaconych Uczestnikowi Premii.

Tak więc jeśli ktoś miałby ochotę zrezygnować z konta to dopiero w przyszłym roku.