Grupa Produkcyjna Adrenalina S.A. wejdzie na NewConnect w II kw. 2013 r.

Warszawa, 15 kwietnia 2013 roku – Grupa Produkcyjna Adrenalina S.A. – podmiot specjalizujący się w pełnej obsłudze produkcyjnej wydarzeń artystycznych oraz eventowych - zadebiutuje na rynku NewConnect w II kw. 2013 r. Debiut poprzedzi oferta prywatna o wielkości ok. 0,4 mln zł. Środki z emisji zostaną przeznaczone na uruchomienie innowacyjnego portalu, skierowanego do szeroko pojętej branży rozrywkowej i kulturalnej. Funkcję autoryzowanego doradcy pełni Nova Capital Advisors Sp. z o.o.

-„W ramach emisji prywatnej planujemy pozyskać ok. 400 tys. zł, które przeznaczymy na uruchomienie portalu dla osób i firm działających w branży rozrywkowej i kulturalnej. Nasza platforma ma na celu stworzenie nowoczesnego kanału komunikacji, który pozwoli na skuteczne pozyskiwanie finansowania przedsięwzięć kulturalnych i artystycznych. 

Ofertę objęcia akcji skierujemy głównie do inwestorów indywidualnych, dlatego też dołożymy wszelkich starań aby skrócić do minimum czas pomiędzy sprzedażą akcji a wprowadzeniem ich do obrotu. Zgodnie z przyjętymi założeniami, planujemy złożenie dokumentu informacyjnego na GPW nie później niż w ciągu dwóch tygodni od zakończenia przyjmowania wpłat na akcje. 

Z uwagi na równolegle prowadzone prace w obszarze akwizycji nie wykluczamy, iż docelowo w akcjonariacie znajdą się również instytucje finansowe. Nasza strategia w tym zakresie zakłada zjednoczenie producentów z branży eventowej i artystycznej pod wspólną marką, co pozwoli na skuteczne dotarcie do klientów indywidualnych oraz korporacyjnych z szeroką ofertą wyspecjalizowanych usług. W ramach realizacji powyższych założeń, w kwietniu 2012 r. nabyliśmy 35% udziałów w agencji artystycznej KRAB Music House & Special Events Sp. z o.o., dzięki czemu zakres naszej oferty został rozszerzony o zróżnicowaną gamę usług z zakresu managementu artystycznego, takich jak m.in. bukowanie artystów, obsługę tras koncertowych zagranicznych artystów, produkcję płyt, a także organizację promocyjnych i integracyjnych imprez firmowych.” – mówi Radosław Konarski, Prezes Zarządu GP Adrenalina S.A.

-„Pracujemy również nad budową zespołu specjalistów, który w ramach GP Adrenalina S.A. będzie zajmował się pozyskiwaniem środków na realizację przedsięwizięć kulturalnych i artystycznych oraz organizowaniem kompleksowego sponsoringu dla projektów z Grupy i podmiotów zewnętrznych.” - dodaje Radosław Konarski, Prezes Zarządu GP Adrenalina S.A.

W ramach nowej emisji akcji inwestorzy obejmą akcje stanowiące ok. 27% w podwyższonym kapitale zakładowym. Istotny głos w akcjonariacie GP Adrenalina S.A. posiada Prezes Zarządu Radosław Konarski oraz osoby wchodzące w skład zarządu podmiotu powiązanego Krab Music House & Special Events Sp. z o.o.

Pełny tekst w załączonym pliku PDF

ZałącznikWielkość
Grupa_Produkcyjna_Adrenalina_SA_wejdzie_na_NewConnect.pdf376.86 KB