Kolejny rekordowy kwartał PGS Software S.A.

Wrocław, 6 października 2011 r. – PGS Software S.A. – dostawca zaawansowanych technologicznie rozwiązań outsourcingowych IT – podał wstępną informację o przychodach osiągniętych w III kwartale 2011 roku. Jak informuje Zarząd, trzeci kwartał 2011 jest rekordowym kwartałem w historii Spółki pod względem przychodów. Według wstępnych wyliczeń Spółka osiągnęła w tym kwartale przychód w wysokości 4.410 tys. zł., co stanowi wzrost o 83% w stosunku do analogicznego okresu 2010 roku.

-„Nasza spółka świadczy usługi dla odbiorców w Europie i USA. W burzliwych gospodarczo czasach nie jest oczywistą rzeczą, że polski dostawca usług IT na rynki zachodnioeuropejskie ogłasza rekordowe wyniki sprzedaży na rynkach walczących z recesją. Tymczasem PGS Software już piąty kwartał z rzędu bije rekordy przychodów. Świadczy to naszym zdaniem po pierwsze o znakomitej jakości usług, które dostarczamy, a po drugie o prawidłowej strategii marketingowej. Już prawie siedem lat istnienia spółki pozwoliło nam na stworzenie organizacji konkurującej z sukcesami na najbardziej wymagających rynkach świata. Wieloletnie konsekwentne budowanie firmy przynosi teraz rezultaty w postaci znaczącego i ciągłego wzrostu. W stosunku do poprzedniego kwartału zwiększyliśmy przychody o ok. 12%. Od wielu kwartałów systematycznie zwiększamy zatrudnienie, budujemy sieć partnerów na naszych docelowych rynkach, organizujemy seminaria pokazujące nasz potencjał. Jednym słowem – zwiększamy swoją obecność tam, gdzie widzimy naszą przyszłość biznesową. 

A najlepszym dowodem naszej skuteczności niech będą liczby. Według wstępnych wyników, po trzech kwartałach 2011 osiągnęliśmy przychód w wysokości ok. 11.853 tys. zł, to o 93% więcej od przychodu osiągniętego w ciągu pierwszych trzech kwartałów 2010 roku. Mamy nadzieję, że utrzymamy ten trend.” – mówi Wojciech Gurgul, Prezes Zarządu PGS Software S.A.

Pełny tekst w załączonym pliku PDF

ZałącznikWielkość
Kolejny_rekordowy_kwartal_PGS_Software_SA.pdf125.65 KB