M4B S.A. na targach Integrated Systems Europe

M4B S.A. – notowany na NewConnect lider branży digital signage w Polsce oraz producent oprogramowania do zarządzania systemem DS, kontynuując strategię ekspansji zagranicznej, po raz kolejny gościł na największych europejskich targach audio-ideo – Integrated Systems Europe.

Głównym tematem M4B S.A. podczas targów był produkt WAVE Multimedia Everywhere, jedna z najpopularniejszych i najbardziej zaawansowanych platform digital signage w Polsce. Jego głównymi zaletami są innowacyjność i ergonomia obsługi, co zostało docenione przez takich klientów jak: Tesco, Alma, Piotr i Paweł czy Stadion Narodowy w Warszawie.

Podczas targów M4B pozyskało ponad 60 potencjalnych partnerów biznesowych. Wszystkie z tych firm zdeklarowały się jako chętne w dystrybucji oprogramowania WAVE w ich krajach. Obecnie M4B rozpoczyna przygotowania do szczegółowych negocjacji. W targach uczestniczył także jeden z obecnych partnerów biznesowych M4B S.A. - Kinetic z Czech, który zaprezentował na targach WAVE Box Start w czeskiej wersji językowej.

M4B był w tym miesiącu również obecny na debiutujących w branży digital signage targach „Digital Sigagage TEC” w Stutgardzie. W odróżnieniu od ISE, TEC jest wystawą typowo branżową, lecz mimo swojego debiutu oraz wąskiej specjalizacji gościła 300 wystawców.

Ogromne zainteresowanie tymi targami zarówno wystawców, jak i odwiedzających zdecydowanie wskazuje na trend wzrostowy w branży digital signage.

Jak mówi Maciej Szczytkowski – Wiceprezes Zarządu oraz Dyrektor Handlowy M4B S.A.: „Tegoroczne targi zarówno ISE, jak i debiutujące w Stutgardzie TEC są potwierdzeniem fenomenalnego rozwoju branży. M4B pojawi się na ISE również w przyszłym roku. Jako stały wystawca mieliśmy prawo do prebookingu powierzchni wystawowej”.

Jak widać branża DS nie poddaje się kryzysowi w Europie. Wręcz przeciwnie - kolejna bardzo udana wizyta M4B S.A. na Targach ISE jest potwierdzeniem bardzo prężnego rozwoju tego sektora.