M4B S.A. zawarł umowę z Eurobankiem

M4B S.A. notowany na NewConnect, wyspecjalizowany dostawca rozwiązań IT dla branży Digital Signage, 8. lutego br. zawarł umowę z Eurobankiem na realizację budowy sieci Digital Signage. Wartość kontraktu to 430 tys. zł. Projekt zakłada kilka możliwych etapów współpracy, z czego pierwszy obejmuje wdrożenie przez M4B S.A. systemu Digital Signage w 75 placówkach Eurobanku do końca trzeciego kwartału 2012 roku, oraz obsługę techniczną przez trzy lata.

Szczegóły zamówienia dotyczą wdrożenia w każdej placówce banku nośnika Digital Signage: monitora 42” wraz z playerem oraz nagłośnieniem.

Zarządzanie treścią będzie obsługiwane poprzez system WAVE Multimedia Everywhere - autorskie rozwiązanie M4B S.A. WAVE pozwala na dotarcie z przekazem informacyjnym nawet do kilkuset tysięcy osób dzięki możliwości wyświetlania określonych treści, za pośrednictwem rozproszonej sieci ekranów LCD, LED i projektorów.

* * *

M4B S.A. jest wyspecjalizowaną firmą technologiczną, która projektuje i wdraża oprogramowanie dla rynku Digital Signage. Spółka jest liderem w branży w Polsce, oferując autorskie, unikalne rozwiązanie technologiczne pod nazwą WAVE Multimedia Everywhere. 

Wave pozwala na dotarcie z przekazem informacyjnym nawet do kilku milionów osób, dzięki możliwości wyświetlania określonych treści za pośrednictwem rozproszonej sieci ekranów LCD, LED i projektorów. WAVE Multimedia Everywhere z powodzeniem funkcjonuje w Krakowskim Banku Spółdzielczym, a także w sieci delikatesów „Piotr i Paweł”, „Alma” i hipermarketach Tesco. 

W 2010 roku spółka przeprowadziła prywatną emisję akcji, której pozyskała 700 tys. złotych. 

Od 22 kwietnia 2011 r. M4B S.A. jest notowana na rynku NewConnect.