Spółka Public Image Advisors S.A. systematycznie zwiększa przychody

Public Image Advisors bardzo efektywnie zdobywa nowych klientów. Konsekwentnie też rozszerza portfolio usług, co było widac m. in. na prezentacjach NewConnect Convention 2010. 19 października 2010 roku firma poinformowała o umowie na stałe doradztwo w zakresie Investor Relations dla Grupy Firm Agroliga LLC z siedzibą na Ukrainie w związku z  planami upublicznienia spółki dominującej wobec Klienta, firmy AGROLIGA Group PLC z siedzibą na Cyprze i jej debiutu na rynku NewConnect, a 26 października 2010 roku spółka zawarła umowę na stałe doradztwo w zakresie Investor Relations dla spółki COCHINES S.A. w związku z planami upublicznienia spółki.


 

Firma buduje całościowy PR firm, planuje i realizuje strategie komunikacyjne związane ze skuteczną promocją prywatnych i publicznych emisji akcji, oferuje stałą obsługę w zakresie relacji inwestorskich oraz pomoc w zakresie wypełniania obowiązków informacyjnych przez spółkę publiczną, organizuje spotkania z inwestorami indywidualnymi i instytucjonalnymi. Działania te maja na celu budowanie właściwych relacji z uczestnikami rynku kapitałowego.

Powyższe działania przynoszą widoczne efekty. Spółka poinformowała dzisiaj o szacunkowych przychodach za 3 kwartał 2010 roku, które wyniosły ponad 282 000 zł i były ponad 3-krotnie wyższe w porównaniu z 93 501,24 zł w analogicznym okresie 2009 roku.

Przychody w okresie pierwszych dziewięciu miesięcy 2010 roku wyniosły ponad 630 000 zł i były ponad 4,44-krotnie wyższe w porównaniu z 141 741,24 zł w analogicznym okresie 2009 roku.

Z niecierpliwością czekam na dane dotyczące zysków spółki. Konsekwentna budowa portfela klientów powinna zaowocować nie tylko zwiększonymi przychodami.