Czy Złote Myśli podbiją Rynek NewConnect?

Prezes Złotych Myśli Mateusz Chłodnicki wysłał dzisiaj do partnerów uczestniczących w Złotym Programie Partnerskim informację o planach wejścia Wydawnictwa Złote Myśli na Rynek NewConnect. Jest to istotna informacja dla potencjalnych inwestorów ponieważ dynamika wzrostu tego nowatorskiego wydawnictwa wygląda imponująco. Okazało się, że 100 zł zainwestowane w 2004 roku przyniosłoby po 6 latach 11500 zł.

Perspektywy rozwoju dla tego typu przedsięwzięć też zapowiadają się interesująco czego dowodem mogą być informacje sprzed kilku dni jakie znalazłem na stronie Koalicji Otwartej Edukacji w tekście zatytułowanym Biblioteki cyfrowe na komisji sejmowej. 8 kwietnia o godz. 10:00 sejmowa Komisja Kultury i Środków Przekazu ma zająć się problemami bibliotek cyfrowych a Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przygotowało na tę okazję raport Biblioteki cyfrowe i książka elektroniczna. E-książka, w którym poruszono miedzy innymi kwestie rynku wydawnictw elektronicznych i ich wpływu na wzrost czytelnictwa.

Informacja ta jest też bardzo istotna dla uczestników Złotego Programu Partnerskiego ponieważ Zarząd Złotych Myśli bardzo poważnie rozważa przydział 10% akcji swoim najaktywniejszym partnerom, czyli osobom i firmom zarejestrowanych w Złotym Programie Partnerskim i aktywnie promującym ofertę spółki. Ilość akcji, jaka przypadnie na danego Partnera ma być zależnaod tego, ile dany partner zarobił.

Jest to też ważna informacja dla wszystkich, którzy prowadzą swoje biznesy większe lub mniejsze w oparciu o inne programy partnerskie. Okazuje się bowiem, że zaczynają to być coraz bardziej poważne modele biznesowe, które staja się przedmiotem zainteresowań poważnych inwestorów.

 

Programy partnerskie w praktyce Zostań SuperPartnerem!

 

Pobierz darmowe fragmenty:

ZałącznikWielkość
programy-partnerskie-w-praktyce.pdf1.43 MB
zostan-superpartnerem.pdf419.54 KB

Odpowiedzi

Żart prima aprilisowy

Jeśli ktoś spojrzał na datę opublikowania powyższej informacji to mógł przypuszczać, że jest to żart prima aprilisowy. Niemniej jednak rozwój rynku wydawnictw elektronicznych nie jest żartem i nie jest wykluczone, że na NewConect będą pojawiać się spółki z tej branży, czego oczywiście życzę Złotym Myślom.