Grupa Produkcyjna Adrenalina S.A. ruszyła z ofertą prywatną o wartości 0,4 mln zł

Debiut na NewConnect w II kw. 2013 r. Warszawa, 24 kwietnia 2013 roku – Grupa Produkcyjna Adrenalina S.A. – firma specjalizująca się w pełnej obsłudze produkcyjnej wydarzeń artystycznych oraz eventowych – ruszyła z ofertę prywatną o wartości 0,4 mln zł. Debiut na rynku NewConnect planowany jest w II kw. 2013 r. Środki z emisji zostaną przeznaczone m.in. na uruchomienie innowacyjnego portalu, skierowanego do szeroko pojętej branży rozrywkowej i kulturalnej. Funkcję autoryzowanego doradcy pełni Nova Capital Advisors Sp. z o.o.

-„Grupy Produkcyjna Adrenalina S.A. to unikalne połączenie osób i firm działających od wielu lat w szeroko pojętej branży eventowej. Taka struktura pozwala na precyzyjne dopasowanie zakresu usług, harmonogramu czasowego oraz skali działań do potrzeb Klienta. 

Funkcjonowanie w takim modelu redukuje także negatywny wpływ efektu sezonowości. Co za tym idzie jesteśmy w stanie maksymalnie wykorzystać zapotrzebowanie na realizację wysoko marżowych imprez plenerowych. Taki model pozwala nam skutecznie obsługiwać imprezy cykliczne w których uczestniczmy już od wielu lat, takie jak m.in. Heineken Open'er Festival, Coke Live Festiwal, Orange Warsaw Festiwal czy Festiwal Filmu i Sztuki w Kazimierzu Dolnym/Janowcu nad Wisłą, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego zaplecza technicznego dla realizacji innych wydarzeń sportowych i rozrywkowych o charakterze jednorazowym.” – mówi Radosław Konarski, Prezes Zarządu 

W ramach emisji prywatnej Grupa Produkcyjna Adrenalina S.A. planuje pozyskać ok. 400 tys. zł, które przeznaczy m.in. na uruchomienie portalu dla osób i firm działających w branży rozrywkowej i kulturalnej. 

-„Naszą intencją jest stworzenie skutecznego kanału komunikacji, pozwalającego na pozyskiwanie finansowania na realizację przedsięwzięć kulturalnych i artystycznych. Koncepcja tego projektu została oparta na wieloletnim doświadczeniu naszych partnerów i współpracowników, dlatego też liczymy, że poza dużą użytecznością portalu dla artystów i wykonawców, będzie miał on również istotne znaczenie komercyjne dla naszej działalności. Zgodnie z przyjętym harmonogramem jego uruchomienie planujemy na IV kw. 2013 r.” – dodaje Radosław Konarski, Prezes Zarządu

Grupa Produkcyjna Adrenalina S.A. posiada 35% udziałów w kapitale zakładowym KRAB Music House & Special Events Sp. z o.o., spółki świadczącej usługi z zakresu management artystycznego.

-„KRAB to bardzo prężnie działająca agencja, która posiada prawie 17 lat doświadczenia na rynku. Ta współpraca jest dla nas szczególnie istotna z punktu widzenie oferty eventowej dla firm. W ich impresariacie znajdują się zarówno artyści solowi, zespoły muzyczny, taneczne jak i wykonawcy z obszaru kabaretu czy teatru, dzięki czemu możemy wspólnie realizować nawet bardzo kompleksowe scenariusze imprez.” – mówi Radosław Konarski, Prezes Zarządu GP Adrenalina S.A.

Docelowo GP Adrenalina S.A. będzie zajmowała się także pozyskiwaniem środków dla bieżącej działalności spółek skupionych wokół Grupy oraz organizowaniem kompleksowego sponsoringu dla Grupy oraz podmiotów zewnętrznych.

W ramach nowej emisji akcji inwestorzy obejmą akcje stanowiące ok. 27% w podwyższonym kapitale zakładowym. Obecnie istotny głos w akcjonariacie GP Adrenalina S.A. posiada Prezes Zarządu Radosław Konarski oraz osoby wchodzące w skład zarządu podmiotu powiązanego Krab Music House & Special Events Sp. z o.o.

Pełny tekst w załączonym pliku PDF

ZałącznikWielkość
Grupa_Produkcyjna_Adrenalina_S.A._ruszyla_z_oferta_prywa.pdf738.02 KB